Osłonka storczyka Elegant PIK

Osłonka storczyka Elegant PIK

5901602217504
Ostatnie sztuki w magazynie
14,85 zł
Brutto

Nowoczesna osłonka z pikowanym wzorem. Została wykonana ze specjalnej białej glinki o wysokiej zawartości kaolinu. Bardzo trwała i wytrzymała.

 

Nowoczesna osłonka z pikowanym wzorem. Została wykonana ze specjalnej białej glinki o wysokiej zawartości kaolinu. Bardzo trwała i wytrzymała. Posiada walory użytkowe i estetyczne. Istotną cechą tej słonki  jest znajdujący się i zdobiący ją od zewnętrznej strony charakterystyczny i niespotykany dotąd na tego typu wyrobach wzór. Są to romby o wymiarach boków 2 cm. Swoim kształtem przypominają one jeden z kolorów w grze w karty – PIK. Na całej osłonce wzór pików jest uwypuklony i wyczuwalny palcami. Jest on niezmywalny. Krawędzie pomiędzy poszczególnymi figurami tworzą lekkie wgłębienie – rowki. Osłonka ma kształt ściętego rombu zakończonego w górnej części obręczą o szerokości 5-6 mm. Doskonale nadaję się do klasycznych jak i nowoczesnych wnętrz. Jest ozdobą samą w sobie bez obsadzania jej roślinami. W kompozycji z rośliną typu storczyk tworzy spójną całość nadając wnętrzu elegancji i charakteru..

Zwężenie ku dołowi komory kwiatowej oraz umieszczenie wewnątrz  jej dolnej części specjalnego randu służącego do opierania plastikowej doniczki z rośliną umożliwia odpowiednie nawodnienie rośliny oraz podnosi walory użytkowe osłonki.

Materiał
Ceramika szkliwiona (mat)
Wymiary
szerokość: 14 cm
wysokość: 17 cm
Kolor
Szary metaliczny
2 Przedmioty
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.

Zapoznaj się z polityką cookies.