Sumin Saletra Amonowa 1kg
Sumin Saletra Amonowa 1kg

Sumin Saletra Amonowa 1kg

5907102009939
Obecnie brak na stanie
5,85 zł
Brutto

Saletra amonowa jest nawozem uniwersalnym, przeznaczonym do nawożenia przedsiewnego i pogłównego, na wszystkich glebach i pod wszystkie rośliny warzywnicze, ozdobne, drzewa i krzewy owocowe oraz trawniki.

 

Saletra amonowa jest nawozem uniwersalnym, przeznaczonym do nawożenia przedsiewnego i pogłównego, na wszystkich glebach i pod wszystkie rośliny warzywnicze, ozdobne, drzewa i krzewy owocowe oraz trawniki. Zawiera w swoim składzie azot w wolno działającej formie amonowej i szybko działającej azotanowej. Saletra amonowa może być stosowana na glebach kwaśnych, ale należy pamiętać o jej zakwaszającym działaniu.
Nawóz można wykorzystywać jako dodatek do kompostowania.

Przeznaczenie i stosowanie: Saletra amonowa jest nawozem uniwersalnym, przeznaczonym do nawożenia przedsiewnego i pogłównego, na wszystkich glebach i pod wszystkie rośliny warzywnicze, ozdobne, drzewa i krzewy owocowe oraz trawniki. Zawiera w swoim składzie azot w wolno działającej formie amonowej i szybko działającej azotanowej. Dla uniknięcia strat azotu na stanowisku o odczynie zasadowym lub po wapnowaniu, nawóz dokładnie wymieszać z glebą. Przed wysiewem saletrę amonową można zmieszać z superfosfatem granulowanym, fosforanem amonu, nawozami potasowymi i większością nawozów wieloskładnikowych. Saletra amonowa może być stosowana na glebach kwaśnych, ale należy pamiętać o jej zakwaszającym działaniu.awóz można wykorzystywać jako dodatek do kompostowania w ilości 2-4 kg na m3 kompostowanej masy.

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.

Zapoznaj się z polityką cookies.