Lista produktów według marki Mir-lek

LUDOWE RECEPTURY DLA...
Ostatnie sztuki w magazynie
8,50 zł
Suplement diet Mieszanka ziołowa z mniszkiem lekarskim. Mniszek lekarski wspiera pracę wątroby i pomaga w prawidłowym jej funkcjonowaniu. Mieszanka ziół złożona z wysuszonych i rozdrobnionych części roślin takich jak: mniszek lekarski, karczoch zwyczajny, ostropest plamisty, cykoria podróżnik, babka lancetowata  karczoch zwyczajny, gryka.
Mir-lek Cholest Gryk 60...
Ostatnie sztuki w magazynie
11,50 zł
Uzupełnienie diety w składniki mogące pomóc w utrzymaniu właściwego poziomu cholesterolu we krwi oraz w zachowaniu zdrowia naczyń krwionośnych.
Mir-lek Gluko Gryk 60 Sasz....
Ostatnie sztuki w magazynie
11,50 zł
Gluko gryk to to doskonały napój w postaci herbatki, w szczególności dla osób mających problem z utrzymaniem właściwego poziomu cukru we krwi. Dzięki swoim składnikom, takim jak morwa biała, może przyczynić się do prawidłowego metabolizmu węglowodanów.
Mir-lek Klima Gryk 60 Sasz....
Ostatnie sztuki w magazynie
Herbaty

Mir-lek Klima Gryk 60 Sasz. Pomocna W Menopauzie

Mir-lek
5908228098296
16,00 zł
Klima gryk to herbatka stworzona z myślą o kobietach, a w szczególności o kobietach w okresie menopauzy. Zmiany w organizmie w tym czasie bywają uciążliwe, jednak uzupełnienie diety we właściwe składniki, a także odpowiedni tryb życia mogą być pomocne.
Mirlek Ludowe Receptury...
Ostatnie sztuki w magazynie
7,90 zł
Rumianek pomaga w niestrawnościach, dolegliwości żołądkowo-jelitowych, takich jak wzdęcia, odbijanie się. Wspiera proces trawienia.Prawoślaz wspomaga układ trawienny, wspiera ruchy jelit.
Pokazuje 1-8 of 8 towary
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.

Zapoznaj się z polityką cookies.