Podłoże do kwiatów

Podłoże do kwiatów

Sumin Ziemia do pelargonii i surfini

ziemia.do.kwiatów-1
6,75 zł
Ziemia do pelargonii i surfinii jest gotową do użycia mieszanką wyselekcjonowanego torfu wysokiego, pochodzącego z cenionych i najlepszych złóż w Europie oraz dodatków organiczno-mineralnych stabilizujących pH, co ma wpływ na równomierne oddawanie składników pokarmowych w zależności od wymagań roślin.
Sumin Ziemia uniwersalna
Dostępny produkt z innymi opcjami
Podłoże uniwersalne

Sumin Ziemia uniwersalna

ziemia.uniwersalna-1
4,05 zł
Ziemia uniwersalna do kwiatów, warzyw i trawników oraz innych roślin w domu i ogrodzie jest gotowym do użycia podłożem torfowym, wyprodukowanym z cenionych w Europie, najlepszych złóż torfu wysokiego.
Podłoże do kwiatów

Sumin Substrat do storczyków pH 6,5-7,0 5L

ziemia.do.storczyków-1
12,50 zł
Przeznaczony jest dla szerokiego spektrum storczyków i innych roślin epifitycznych. Substrat do storczyków to kompozycja frakcjonowanej kory śródziemnomorskiej, chipsów, włókien kokosowych oraz sphagnum wzbogacona makro i mikroelemen-tami przeznaczona do upraw storczyków i większości roślin storczykowatych w pojemnikach.
Podłoże do kwiatów

Podłoże do storczyków - grzybnia mikoryzowa

5900026008880
10,80 zł
Oferowane opakowanie ma pojemność 1,5 litra. Wystarcza na dwie doniczki. Wyposażone zostało w strunę umożliwiającą wielokrotne zamykanie i otwieranie.
Podłoże kwiatowe Sterlux
Obecnie brak na stanie
Podłoże do kwiatów

Podłoże kwiatowe Sterlux

4,05 zł
Podłoże kwiatowe polecamy do amatorskiej uprawy roślin ozdobnych w doniczkach, na balkonach i w ogrodach.
KRONEN®Ziemia do hortensji...
Obecnie brak na stanie
Podłoże do kwiatów

KRONEN®Ziemia do hortensji różowych 20l

5902596522322
13,99 zł
KRONEN® Ziemia do hortensji różowych i białych jest przeznaczona do sadzenia i przesadzania hortensji uprawianych w domach, na balkonach, tarasach i w ogrodach. Zawiera wieloskładnikowy nawóz z mikroelementami całkowicie rozpuszczalny w wodzie i łatwo przyswajalny przez system korzeniowy rośliny.
Podłoże do kwiatów

KRONEN®Ziemia do hortensji niebieskich 20L

5902596522339
13,99 zł
KRONEN® Ziemia do hortensji niebieskich i fioletowych jest przeznaczona do sadzenia i przesadzania hortensji uprawianych w domach, na balkonach, tarasach i w ogrodach. Zawiera wieloskładnikowy nawóz z mikroelementami całkowicie rozpuszczalny w wodzie i łatwo przyswajalny przez system korzeniowy rośliny. Intensyfikuje niebieską barwę kwiatów. KRONEN®...
Pokazuje 1-7 of 7 towary
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies.

Zapoznaj się z polityką cookies.